Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna tartışması yorumu
Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna tartışması yorumu
Kürk Mantolu Madonna tartışması ve yorumları sürerken biz de konuyu Sabahattin Ali'nin kızı Filiz Ali'ye sorduk.
Kültür Sanat 18 Ekim 2016 - 11:52

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabı üzerinden yapılan sohbet ve programda Funda Özkalyoncuoğlu’nun gafı sonrasında yaşananlar sosyal medyanın gücünü ve etkisini bir kez daha ortaya koydu. Özkalyoncuoğlu’nun kitaptaki Madonna’yı şarkıcı Madonna’ya benzetmesi sonrasında yaptığı yorumlar ünlü ünsüz pek çok isim tarafından eleştirildi. Kimi eleştiriler çok sert olurken kimileri de cehaletin ne kadar korkutucu bir şey olduğunun altını çizdi.

Biz de Sozcu.com.tr olarak konunun muhataplarından birine Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’ye bu gelişmeleri sorduk. Konuya son derece vakıf olduğunu anladığımız Filiz Hanım bizlere şunları söyledi:

“BİLGİSİZ BİR NESİL”

“Yaşananlar aslında son derece trajikomik. Yapılan bu konuşmalar ve sonrasında sosyal medyada hakarete dönen yorumları ne yazık ki ben de gördüm. Funda Özkalyoncuoğlu’nun açıklamalarını da gördüm kendisine bir linç kampanyası yürütüldüğünü söylemiş. Ama yaşananlara bakınca aslında ne kadar bilgisiz ve bilinçsiz bir nesil yetiştirdiğimiz ortaya çıkıyor. Maalesef bunları görmek de son derece üzücü.”,

İLGİLİ HABERSosyal medyada çok konuşulan Kürk Mantolu Madonna'nın konusu nedir?Sosyal medyada çok konuşulan Kürk Mantolu Madonna’nın konusu nedir?

İLGİLİ HABERSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandıSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandı

Son güncelleme: 14:01 - 18.10.2016