Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Ağaoğlu, 5 dakikada 30 milyon dolar harcadı
Ali Ağaoğlu, 5 dakikada 30 milyon dolar harcadı
Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, katıldığı radyo programında bilinmeyenlerini anlattı.
Magazin 18 Mart 2016 - 12:45

Renkli hayatı ve espirileriyle tanıdığımız ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Alem FM'in sevilen programcısı Adem Metan'ın bu haftaki konuğu inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Türk işadamı Ali Ağaoğlu idi. 5 dakikada 30 milyon dolar’a Marmaris'teki Çiftlik Adası'nı satın aldığını belirten ünlü iş adamının yaptığı açıklamalar herkesin ilgi odağı oldu.

BEĞENDİĞİMİ 5 DAKİKADA ALIRIM

Kendisine yöneltilen sorulara cesur cevaplar veren ünlü iş adamı, 30 milyon dolara Marmaris'teki Çiftlik Adası'nı satın aldığı konusuna değinerek “Beğendiğimi 5 dakikada alırım. Orayı ailem için satın aldım. İçinde taş evler var” şeklinde konuştu.

ŞOFÖR TUTACAK PARAM YOK

Adem Metan'ın sorularını ciddiyetle cevaplayan Ağaoğlu, arabaları ile ilgili soruya , “Lise çağından bu yana araba merakım var. Arabamı kendim kullanıyorum. Şoför tutacak param yok” diyerek espri yaptı. Açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Çok hobim yok. Kendime ve arabalarıma para harcarım. Kimseye sormam, beğendiğim arabayı alırım. Kıyafetlere para harcarım.”

 

Son güncelleme: 12:48 - 18.03.2016
Etiketler