Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başarılı galeri ilgi çekti
Başarılı galeri ilgi çekti
Capri, Aracapri, Positano ve Londra’da şubeleri bulunan ünlü İtalyan galeri Liquid Art System, çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul’a beşinci kez katıldı.
Magazin 7 Kasım 2016 - 01:12

Capri, Aracapri, Positano ve Londra'da şubeleri bulunan ünlü İtalyan galeri Liquid Art System, çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul'a beşinci kez katıldı. Galerinin Türk sanat danışmanı Itır Lir Tan, fuarda sergilenen eserler kadar dikkat çekti.

8

BAKAN ZiYARET ETTi

20 ülkeden 70 önemli sanat galerisinin katıldığı ve 520 sanatçının 1500 eserinin sergilendiği 11. Contemporary İstanbul'u gezen Türkiye Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Liquid Art System'in standını da ziyaret etti. Galerinin Türk sanat danışmanı Itır Lir Tan, bakana ev sahipliği yaptı.

7

SONRAKİ DURAĞIMIZ ABD

ESERLERİ çok beğendiğini söyleyen Bakan Çelik, Tan'ı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Itır Lir Tan, “Bu tip fuarlar Türk sanatının gelişmesine yardımcı oluyor. Biz de koleksiyonerlerimizi en iyi ve doğru eser seçimi yapmaları için yönlendiriyoruz. Bundan sonraki durağımız Art Miami Context Çağdaş Sanat Fuarı olacak” diye konuştu.