Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Gökyıldız Şık’a özel açıklamalarda bulundu
Beren Gökyıldız Şık’a özel açıklamalarda bulundu
Annem dizisinin en çok konuşulan isimlerinden minik yıldız Beren Gökyıldız, geride bıraktığımız yıl Şık'a konuşmuştu.
Edda SÖNMEZ
Magazin 27 Ekim 2016 - 13:02

Geride bıraktığımız akşam seyirciyle buluşan Annem dizisi Cansu Dere ve Gonca Vuslateri'yi yeniden seyircisiyle buluşturdu. Dizinin en büyük sürprizi ise Melek rolünde izlediğimiz Beren Gökyıldız oldu. Dizideki rolüyle ekran karşısındakileri göz yaşlarına boğan Beren ertesi günün en çok konuşulan ismi oldu. Herkesin merak ettiği minik Beren geride bıraktığımız yıl oynadığı Kocamın Ailesi dizisinin setinde Şık'tan Edda Sönmez'i ağırlamıştı. İşte minik yıldızla gerçekleştirdiğimiz o röportaj ve Beren'in geleceğe dair planları…

Fotoğraflar: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Öncelikle seni tanıyabilir miyiz?

20 Eylül 2009 İstanbul doğumluyum. Tek çocuğum ama kuzenim Duru var onu kardeşim olarak görüyorum. Gözümde kardeşim gibi büyütüyorum ben onu. Ana okuluna gidiyorum.  Seneye okula başlayacağım.

Berenciğim set ortamı nasıl gidiyor bize ondan bahsedebilir misin?

Bence çok iyi gidiyor çünkü ben böyle çalıştıkca, çalıştıkca çok sevmeye başladım bu seti.

Oyuncu olmak nereden aklına geldi?

Öncelikle ben size bir anlatayım izninizle. Şimdi ilk başta beni seçtiler baktım ki ben bu işi yapabilirim. Sonra bunu biraz sevdim dedim. Öyle işte alışa alışa geçti.

Mutlu musun peki ?

Çooook mutluyum…

POP STAR OLMAYI DÜŞÜYORUM

Peki ileri de oyunculuğu devam ettirmek istiyor musun?

Ama size çok komik bir şey söyleyeceğim. Aslında ben Pop Star olmayı düşünüyorum. Çünkü benim hayatım böyle geçti hep hayallerimdi bunlar. Ya da bebek doktoru olmak istiyorum.

beren-ic

AAA DİZİDEKİ KIZ GELMİŞ

Şöhretle aran nasıl? Okulda sokakta seni görünce ne yapıyorlar?

Şimdi ben ilk başta sokakları anlatayım biri beni gördüğünde ” aaaa bu kız Pelin mi? “diyorlar. Ben de evet diyorum. Sonra yanağımı çok sıkınca diyorum ki “lütfen benim yanağımı sıkmaz mısınız” diyorum onlarda anlıyor tabii. Ama güzel tepkiler alıyorum. Okulda da aynıları ama yanağımı sıkmıyorlar tepki veriyorlar. “aaa Beren gelmiş, aaaa dizideki kız gelmiş” diye beni strese sokuyorlar bir yandan.

Eğitim alıyor musun oyuncu koçun var mı?

Hayır almıyorum ve oyuncu koçum yok annem çalıştırıyor onun dışında dizideki oyunculardan öğreniyorum. Ve tabii ki çalışa çalışa anlıyorum ne yapmam gerektiğini.

Yoruluyor musun?

Dizi temposuna bir de sinema eklendiği için çok yoruluyorum ama oynamaktan keyif alıyorum.

Başka neler yapmak hoşuna gidiyor?

En çok benim ne yapmak hoşuma gidiyor biliyor musun? Annemle birlikte oturup televizyon seyretmek oyun oynamaktan çok hoşlanıyorum.

AT BİNMEYİ ÇOK SEVİYORUM MİDİLLİ AŞIĞIYIM

En sevdiğin çizgi filmler?

My Little Pony (midilli), Barbie, Pisi Kedi, Pepee, Caillou. Ama en çok My Little Pony (midilli) seviyorum hatta evimizde Pony (midilli) cenneti var. Pony’lerin (midilli) hepsine bayılıyorum. Nevresim takımlarım, pijamalarım Pony’li. O kadar çok seviyorum yani. Hatta gerçek hayatta bile at binmeyi çok seviyorum. Bütün enerjimi alıyor atlar benim.

İLGİLİ HABERAnne dizisi izleyicileri gözyaşına boğduAnne dizisi izleyicileri gözyaşına boğdu

FAVORİM SARIMSAK SOĞAN

En çok hangi yemeği seviyorsun?

En çok sarımsak ve soğana bayılıyorum. Gidelim şu arada soğan doğratalım yanına da ekmek koysunlar yiyelim olur mu Edda ablacığım…Sette herkes alıştı bu durumuma “Beren yine mi soğan yedin” diyorlar. (gülüyoruz) Şimdi gidip yiyebilir miyiz? Hatta fotoğraflarım çekildikten sonra.

Reklamda varsın dizide varsın sinemada da oynamayı düşünüyor musun?

Ayyy senden yorulmuyor musun soru sormaktan ve konuşmaktan (gülüyoruz) Anam bir de başıma sinema filmi çıktı. Bir proje var ama henüz karar vermedik önce bir tatil yapacağım sonra karar vereceğim.

Aslında siz Ankara’da yaşıyordunuz dimi…

Evet…Dizi için buraya geldim İstanbul’a yerleştik. Çok mutluyum burada olmaktan.

beren-ic-2

Baban ne iş yapıyor?

Makina Mühendisi Devlet Su İşlerinde…

Peki Annen?

İnsan Kaynakları Uzmanı. Ben üç yaşındayken annem işi bırakmak zorunda kaldı bana bakmak için.

Sahnede duygulanman gerektiğinde ne yapıyorsun?

Şarkım var onu açıyorlar dinliyorum ve o şekilde duygulanıyorum. Kayahan ve İpek Acar’ın söylediği bir şarkı var ” Cennet Kokulum”. O şarkı ile ağlıyorum. Şarkıyı kulaklıkla takıyorlar dinliyorum duygulanıyorum sonra gözlerimden yaş gelince kayıt diyorlar.

İNGİLİZCEM YOK AMA YABANCI ŞARKILARI EZBERE BİLİYORUM

Peki başka hangi şarkıları seviyorsun?

Yabancı müzik dinliyorum. Gündemdeki bütün yabancı şarkıları İngilizcem olmadığı halde ezbere biliyorum.

beren-ic-3

ÖDÜL ALDIM AYNI GÜN KIRDIM

Bu sene ödül aldın bildiğim kadarıyla…

Evet… Gelişim Üniversitesinden “En Beğenilen Kız Çocuğu” ödülü aldım. Çok mutlu oldum ama aynı gün ödülümü kırdım. Çok ağladım, çok üzüldüm. Hatta oradayken oldu. Adamın biri yanlışlıkla kolunu çarpıp kırdı. Ama sonra onlar tekrar bana sete yenisini getirdiler.