Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘ben gidersem, devlet yıkılır’ sözlerine tepkiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘ben gidersem, devlet yıkılır’ sözlerine tepkiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlar toplantısında 'ben gidersem, devlet yıkılır' dedi, sosyal medyada ortalık karıştı. Ünlü isimler de tepkisiz kalmadı.
Burcu ÖZEN
Magazin 17 Mart 2016 - 08:47

Dün 22′inci muhtarlar toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tartışma yaratacak sözlere imzasını attı. “‘Tayyip Erdoğan gitsin demek', ‘Bizim tüm siyasetimizi, tüm çalışmalarımızı, üzerine bina ettiğimiz milletimizin, bayrağımızın, vatanımızın, devletimizin tek olması anlayışı yıkılsın' demektir” diyerek ‘ben gidersem, devlet yıkılır’ demek istedi.

Sosyal medyada tartışma çıkan bu açıklamalara ünlü isimler de tepki verirken, ortaya eğlenceli capsler de çıktı.Atilla Taş: “Bir devlet bir tek kişinin varlığıyla ayakta duruyorsa, o gidince bitse ne olur, birmese ne olur?”

Metin Uca: “Gitme kal yalan söyledin. Doğru değil, ayrılığa daha hiç hazır değilsin. Aramızda yaşanacak yarım kalan şeyler var”

Levent Üzümcü: “Bi gitsene bi şey deniycez.”

 

 

Son güncelleme: 10:05 - 17.03.2016