Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Don Vito Nusret ve kuzusu
Don Vito Nusret ve kuzusu
Nusret kuzu sevdiği videoyu Baba filminin müziğiyle paylaşınca.
Magazin 10 Mayıs 2016 - 07:16

Kasap restoran konseptinin Türkiye’deki başarılı temsilcilerinden Nusret, sadece lezzetli et sunumları ve açtığı kaliteli mekanlarla değil aynı zamanda renkli kişiliği ve sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşımlarla da dikkat çeken bir isim. Yaptığı işle ilgili çok sayıda röportaj da veren Nusret, 1983 Erzurum doğumlu ve bir maden işçisinin beş çocuğundan biri olarak dünyaya gelmiş.

nusret-ic

Kariyer basamaklarını kasap restoran konseptini geliştirerek tırmanan Nusret, yaptığı son paylaşımla takipçilerini bir hayli şaşırttı. Mesleği gereği hayvanlarla fazlaca haşır neşir olan Nusret’in, fonda Baba müziği çalarken bir kuzuyu sevdiği videosu kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Oscar ödüllü Baba filmine ve kucağındaki kediyle insanların aklına kazınan Marlon Brando’nun oynadığı Don Vito Corleone karakterine gönderme yapan Nusret takipçilerinden çok ilginç yorumlar aldı.

baba-ic
Son güncelleme: 07:38 - 10.05.2016