Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox’un iddialı dizisi: Rüzgarın Kalbi – Konusu ve oyuncuları
Fox’un iddialı dizisi: Rüzgarın Kalbi – Konusu ve oyuncuları
Ekranlardaki diğer dizilere göre farklı konusuyla dikkat çeken Rüzgar'ın kalbi dizisi ilk bölümü ile 19 Ağustos Cumartesi akşamı FOX TV'de ekranlara geldi.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 16:05

Fox TV’nin yeni sezonda büyük bir ilgi görmesi beklenen dizisi Rüzgarın Kalbi 19 Ağustos’ta ilk bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümü ile reytinglerde yeteri kadar başarı gösteremedi.

 

KONUSU

Rüzgar büyük bir aşk ile sevdiği kadını Meltem'i iki yıl önce bir trafik kazasında kaybettikten sonra her şeyden ama en çok da anılarından kaçmak için Bosna Hersek'e gitmiştir. İki yıl boyunca ailesi de dahil kimse ile irtibat kurmaz. Türkiye'nin sayılı holdinglerinden biri olan Boran'ların sahibi annesi Vahide ve dayısı Kemal uzun uğraşlar sonucu Rüzgar'ın izini bulurlar. Ve Kemal Bosna'ya gidip Rüzgar'ı İstanbul'a geri getirir. Fakat Rüzgar'ın kalbi hala acılıdır. Yine duramaz ve kendisi için verilen kalabalık bir aile yemeğinden kimselere bir şey demeden kaçar. Tesadüfen karşılaştığı taksici sayesinde kendini Foça'da bulur. Zaten Rüzgar için nereye gittiğinin bir önemi yoktur.Zeynep, çocukluk aşkı Kutay ile evlilik arifesindedir. Düğünlerine bir hafta vardır ve hazırlıklar devam ederken Zeynep aldatıldığını öğrenir. O da Rüzgar gibi her şeyi geride bırakarak kaçmak ister. Zeynep çok sevdiği dedesi Muammer'in ve teyzesi Ayla'nın yanına Foça'ya doğru yola çıkar. Fakat dedesinin çiftlik evine gelemeden Rüzgar'ın kaldığı kulübenin önünde baygınlık geçirir. Rüzgar ile kasabalının tanışması da bu sayede gerçekleşir. Ancak Rüzgar adı dışında gerçek kimliğini herkesten saklar. Zeynep'in en yakın arkadaşı Hande'nin düğünü yüzünden Zeynep ve Kutay tekrar karşılaşmak zorundadır. Sibel, Başak ve Hande bir plan düşünürler. Fakat bu planın işlemesi için Rüzgar'a ihtiyaçları vardır. Rüzgar ise Zeynep ile ilgili gerçeği öğrendiğinde bu plana ‘hayır' diyemez. Ve böylece Zeynep ile Rüzgar arasında ortaya kalplerin konduğu bir oyun başlar…

OYUNCULAR

Burak Serdar Şanal – Rüzgar

Deniz Baysal       – Zeynep

Cezmi Baskın       – Muammer

Ahmet Saraçoğlu    – Kemal

Başak Daşman       – Ayla

Batuhan Begimgil   – Kutay

Funda Nereida Şirinka – Neriman

Ebru Aykaç         – Mualla

Turgut Tunçalp     – Erdem

Müge Akyamaç       – Vahide

Mehmetcan Mincinozlu – Tekin

Seçil Buket Akıncı  – Hande

Zeynep Elçin        – Sibel

Özlem Mahmutoğlu    – Başak

Mert Asker          – Sadık

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.