Reklamsız Sözcü

Hande Yener’den albüm açıklaması

Hande Yener, yeni albümü ve çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Emre ÇEVİK
07:295 Mart 2016
Hande Yener’den albüm açıklaması
Hande Yener, yeni albümü ve çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hande Yener yeni albümü ‘Hepsi Hit' için 5 günlüğüne stüdyoya girdi. Levazım'daki stüdyoda 8 saat kaldıktan sonra, sabah 5 sularında çıkış yapan Hande Yener, ‘habercilere bomba geliyor’ diyerek yeni albümünü duyurdu. Albüm adı için çok uğraşmadığını dile getiren Yener, “Albümde ki şarkıları hepsi hit olacak şarkılardı. Bir arkadaşımda bu şarkıların hepsi hit olur deyince bu adı vermeye karar verdim” dedi.

NAŞİDE ATLATACAK

Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Naşide Göktürk hakkında da konuşan Hande Yener, “Naşide şuan çok iyi kemoterapi görüyor, hemen stüdyoya koşuyor. Yenecek, iyileşecek, çok iyi olacak. Yeniden sahalara dönüyor” dedi.

BAZILARI GİBİ BASIN ÇAĞIRMIYORUM

Sosyal medyada mekandan çıktıktan sonra fotoğraf paylaşılması hatırlatılan Hande Yener, “Masada oturduğum zaman arkadaşım paylaşalım bu fotoğrafı diyor. Ben bu konuda dikkatliyim, hep mekandan çıktıktan sonra fotoğraf paylaşıyorum. Çünkü mekan belli oluyor. Bir nevi yerini belli etmiş oluyorsun. Bazıları gibi gittiğim yere basın çağırmıyorum” diyerek meslektaşlarına da taş attı.

MEKANDA DEMET'TE ÇALABİLİR

Sebastian'ın bu yaz sezonunda Bodrum'da çok daha iddialı olacağını dile getiren Hande Yener; “Çok fazla konser olacak. Çok fazla DJ performansı olacak” dedi. Bir muhabirin mekanlarınız da Demet Akalın'ın şarkılarına biz hiç denk gelmedik sözleri karşısında kahkaha atan Hande Yener; “Ya DJ’yin başında dikilip onu sakın çalma diyecek halim yok arkadaşlar. O da çalabilir, başkası da çalabilir. Ancak hit olacak şarkıları çalmasına özen gösteririm. Eski demode şarkıları çaldırmam” dedi.

Son güncelleme: 09:1405.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp