Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O karedeki isim oyuncu Ali Nuri Türkoğlu çıktı
O karedeki isim oyuncu Ali Nuri Türkoğlu çıktı
Yaralı bir askerin karga tulumba taşındığı bir fotoğraf karesinde görülen isim, oyuncu Ali Nuri Türkoğlu çıktı.
Magazin 19 Temmuz 2016 - 08:40

Halkın ve demokrasinin zaferiyle sonuçlanan başarısız darbe girişiminin ardından özellikle sosyal medyada dolanmaya başlayan fotoğraflar pek çok ismi zor durumda bıraktı. Kısa süre içerisinde çok sayıda yanlış bilgi sanal alemde dolaşmaya başlayınca, doğal olarak bunların yarattığı infial de çok büyük oldu. İşte bu tarz sosyal medya üzerinden yayılarak yanlış anlaşılmalara yol açan simge fotoğraflardan birinin sahibi oyuncu Ali Nuri Türkoğlu çıktı. Boğaziçi köprüsünde yaralı askerleri taşıyanlar arasında bulunan oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, yanlış anlaşılma kurbanı oldu.

ali nuri 5

KATİL DAMGASI YEMİŞTİ

Boğaziçi köprüsünde sabah teslim olan askerlere linç girişimini engelmemeye çalışan ve bir yaralı askeri araca bindiren Ali Nuri Türkoğlu, sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf yüzünden katil damgası yedi. Gelen tepkiler üzerine sosyal medya adreslerinden aynı yaralı askeri bir araca bindirirken çekilmiş fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu ” Çok şükür! Daha önce de anlattığım gibi ambulans giremediği için yetişen siyah araca bindirdiğimizi söylemiştim, canımdan çoktan geçtim, eğer hedef gösterdiğiniz adamlardan biri dahi şimdiye öldürüldüyse nolacak şimdi!” yazdı.

ali