Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jennifer Aniston ölüm döşeğindeki annesini affetmiyor!
Jennifer Aniston ölüm döşeğindeki annesini affetmiyor!
Jennifer Aniston ile annesinin arasında buzlar erimek bilmiyor.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 16:07

Jennifer Aniston’ın annesi, eski model ve oyuncu olan 79 yaşındaki Nany Dow, pazar günü birdenbire fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Dow ile komşuları ilgilenirken, Jennifer Aniston ziyaretine dahi gitmedi.
jeni

47 yaşındaki Aniston, geçmişte verdiği bir röportajında ‘Annemle hiçbir zaman yakın bir ilişkimiz olmadı. O bir modeldi. Beni sürekli eleştirirdi. Her zaman muhteşemdi, gözalıcıydı, mükemmeldi. Ve ben asla değildim. Asla da olamayacaktım’ demiş ve eklemişti: ‘Çok kinciydi ve çok öfkeliydi. Sürekli tartışırdık. Bana sürekli bağırırdı. Bundan çok yorulmuştum’.  şeklinde konuşmuştu.
jen

Dow’un komşuları ise ‘Jennifer yalnızca faturaları ödüyor. Onu bugüne kadar burada yalnızca iki kez gördük. Onu ziyarete gelmiyor. Annesini asla affetmiyor’ ifadelerini kullanıyor.

Dow’un kızının hayatı hakkında yazdığı kitap nedeniyle de iyice araları bozulmuş, bu kitaptan sonra Aniston annesini düğününe de davet etmemişti.

Son güncelleme: 16:08 - 24.05.2016