Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç Kıbrıs’a Chloe Loughnan İngiltere’ye uçtu
Serdar Ortaç Kıbrıs’a Chloe Loughnan İngiltere’ye uçtu
Serdar Ortaç önceki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Ortaç, “Yeni albüm yakında geliyor. Chloe de 25 yaşına bastı yani artık bebeğe hazır” dedi.
Magazin 18 Eylül 2017 - 09:22

Serdar Ortaç, geçen akşam Kıbrıs’ta bulunan bir otelde sahne aldı. Serdar Ortaç’ın Kıbrıs’a tek başına gelmesi dikkat çekti. Serdar Ortaç’a  eşi Chloe sorulduğunda ise  “Hanım İrlanda'ya gitti. On gün yok. Ben buraya gelirken beraber havalimanına geldik. O İngiltere'ye ben buraya uçtum. Onun yokluğunda hemen albüm bitireceğim. Albüm çalışmaları çok güzel gidiyor, 15 şarkı vardı ama 12'ye düşürdük. Yıldız Tilbe ile bir düetim var” diyerek hayranlarına müjdeyi verdi. Eşi Chloe'nin 25 yaşına geldiği ve çocuk için verdiği zaman dolduğu haberlerini için Ortaç, “Allah'ın işi ne ben bilirim, ne siz. Plan yok, annem bana hamile kalacağını planlamış mıdır? Hanım yavaş yavaş hazır yani” dedi. Amerika'da kendisine hediye yarış atı ile ilgili olarak “Attan haberim yok arkadaşlarım ilgileniyor. Ama ikinci yarışta sakatlık geçirdi. Tam birinciliğe oynayacağız zaman sakatlık geçirdi ya da MS oldu” diyerek espiri yaptı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.