Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyete’nin etçisi Nusret’in olay yaratan paylaşımı
Sosyete’nin etçisi Nusret’in olay yaratan paylaşımı
Ünlülerin uğrak mekanının sahibi Nusret Gökçe, Acun Ilıcalı'nın davetlisi olarak gittiği Dominik'te yaptığı paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturdu.
Magazin 2 Haziran 2016 - 06:53

Program sonrası Las Tarrenas’ta bir puro imalathanesine giden Nusret, emekçi bir kadına puro sardığı sırada baldırına vurarak çektiği videosunu ‘Sen baldırda seversin dedi’ notuyla Instagram hesabından paylaşınca büyük tepki aldı.  Nusret Gökçe, takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. İşte o paylaşıma gelen dikkat çekici yorumlar…

nusret-
“Muhtemelen 3 kuruşa çalıştığı işinde bacağına şak şak vurulmasından hoşlanmayıp sadece gülümsemesi hafif aşağıya inen kadın senden daha haysiyetli beyefendi. İyi dönüp geçirmemiş bir tane” şeklinde yorumlar yapıldı.

“Görgü satın alınamıyor,ahlak sonradan gelişmiyor.”

“Paranın sonradan görme versiyonu ve maalesef senden o kadar cok varki.Senin gibi şımarık tiplilerin dikkat çekmek için yaptığı basit hareketler senin restaurantına gidip para verenlerede burada sana gülüp şirin görünmeye çalışanlarada Allah akıl versin.Çirkin görüntünle senden adam olmadığı ve senin gibilere prim verenlerin adam olamayacağı aşikar züppe zengin bozuntusu herif”

“Sonradan görmüş olduğun ve o tapındığın “para” sana kadını,cinsel obje olarak görme hakkını vermez, ancak sen ne anlarsın”

BAKİRE BALDIRINDA PURO SARIMI

Sosyetik etçi Nusret, Acun Ilıcalı’nın davetlisi olarak Dominik’e gitti. Burada bir puro imalathanesine giden Nusret, imalathanede çalışan bir kadının yanına oturmuş ve bu süreci de sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımıyla takipçilerine duyurmuştu. Videodaki bir sahne Nusret’in kadın takipçileri tarafından bir taciz olarak anlaşıldı ve sosyetik etçi çok sayıda eleştirel yorum aldı. Kadının baldırına vuran Nusret, aslında bir şehir efsanesine de gönderme yapmış oluyordu. Küba purolarıyla ilgili şehir efsanesi der ki, ‘en iyi puro bakire kadınların bacakları üzerinde elleriyle sardığı purodur’ Peki bu gerçekten de böyle mi? Purolarla ilgili bir blog açan ve buradan deneyimlerini ve bilgilerini paylaşan Tahsin Özerden’e göre bu pek de gerçekliği olmayan bir reklam. Baldırda puro sarımının bir gösteriden öte gitmediğini belirten blogger, bunun puronun erkeklere pazarlanması için çok iyi bir yöntem olduğunu belirtmiş. Ayrıca böyle bir puronun kaliteli olmayacağının da altını çiziyor. El sarımı Purolar, sarıcısının önündeki küçük ve sert tezgahta sarılıyor. Bu gerçekten zor, sabır,yetenek ve kilometre isteyen bir sanat.

Son güncelleme: 11:41 - 02.06.2016