Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yusuf Güney’in en büyük pişmanlığı üniversite!
Yusuf Güney’in en büyük pişmanlığı üniversite!
Popçu Yusuf Güney, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde öğrencilerle buluştu. Ünlü şarkıcı içinde kalan ukdenin, üniversite okuyamaması olduğunu anlattı.
Magazin 19 Mayıs 2017 - 18:11

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde 6 bin öğrenci kep atarak mezuniyet heyecanı yaşadı. Taşlıçiftlik Yerleşkesi Stadyumunda yapılan mezuniyet töreninde konuşma yapan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, 25 yılda 60 bin öğrencinin mezun olduğunu, bu eğitim ve öğretim yılında ise 6 bin öğrencinin mezun ettiklerini belirtti.

‘ÜNİVERSİTE İÇİMDE UKDEDİR’

Mezuniyet töreni sonrasında ünlü pop sanatçısı Yusuf Güney konser verdi. Stadyumda düzenlenen konser alanına korumalar arasında girdi. Parçalarını seslendiren Güney'e öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Üniversitelere mezuniyet törenlerine gittiğinde öğrencilere imrendiğini ifade eden Güney, “Ben üniversite okuyamadım o yüzden içimde kaldı. Kolej okudum bitti ondan sonra iş hayatına atıldım” diye konuştu.