Erdoğan’ın seçim ilanlarına aydınlatma

Keçiören'de Erdoğan'ın seçim ilanları 104 gündür aydınlatılıyor!

Erdoğan’ın seçim ilanlarına aydınlatma

Ankara Keçiören Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyası döneminde billboardlara astığı destek ilanlarını seçimin üzerinden 104 gün geçmesine rağmen aydınlatmayı sürdürüyor.

Fatih Caddesi üzerindeki ilanlarda ‘Milletin adamı’, ‘Keçiören sana inanıyor', ‘Sen nereye biz oraya’, ‘Türkiye'nin gücüne güç kat' sloganları yer alıyor. Akşam karanlığının çökmesiyle aydınlatılmaya başlanan ilanlar için sabaha kadar elektrik harcanıyor. Keçiören Belediyesi'ne, Erdoğan'ın fotoğrafları, Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasında kullandığı logo ve sloganların yer aldığı ilanların seçimin üzerinden 104 gün geçmesine rağmen hala neden aydınlatıldığını sorduk. Erdoğan'ın Keçiören'de oturması, ‘sevilen siyasi bir lider olması' gibi nedenlerle ilanları indirmediklerini ve aydınlatmayı sürdürdüklerini belirten belediye yetkilileri, yakın zamanda o bölgedeki billboardlarda yeni düzenleme yapacakları bilgisi verdi.

Keçiören'de yaşayan Y.Ö, belediyenin günü geçmiş ilanları ‘milletin parasıyla' aydınlattığını belirterek, tepki gösterdi. Bu uygulamanın ‘israf' olduğunu hatırlatan Y.Ö, Fatih Caddesi dışında başka bazı caddeler üzerinde de aynı ilanları gördüğünü, bunların biran önce kaldırılması gerektiğini ifade etti.

(CİHAN)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...