Sözcü Plus Giriş

Mahir Ünal’dan bedelli askerlik açıklaması

AKP'li Mahir Ünal katıldığı bir TV programında bedelli askerlikle ilgili açıklamada bulundu. Ünal "Başbakanımız 'bu konuda benim düşüncem müsbet' dedi. Yani Başbakanımız, bizim gündemimizde bir düzenleme, çalışma var gibi bir ifade kullanmadı. Yani kişisel fikrini beyan etti" dedi.

22:46 -

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Başbakan Yıldırım’ın yaptığı bedelli askerlik açıklamasının hatırlatılarak, ‘Bedelli askerlik düzenlemesi beklemeli miyiz’ sorusuna, “Dün Başbakanımıza bu konuda kişisel görüşünü sordu arkadaşlar; Başbakanımız da ‘bu konuda benim düşüncem müsbet’ dedi. Yani Başbakanımız, bizim gündemimizde bir düzenleme, çalışma var gibi bir ifade kullanmadı.Yani kişisel fikrini beyan etti. Peki bizim gündemimizde böyle bir düzenleme var mı? Şu anda bizim gündemimizde bedelli askerlikle ilgili bir düzenleme yok.” şeklinde cevap verdi.

İLGİLİ HABERFikri Işık: Bedelli askerlik değerlendirilecekFikri Işık: Bedelli askerlik değerlendirilecek İLGİLİ HABER2018 Bedelli askerlik ne zaman çıkacak? En son bedelli askerlik yaş sınırı kaçtı?2018 Bedelli askerlik ne zaman çıkacak? En son bedelli askerlik yaş sınırı kaçtı?
Son güncelleme: 11:51 07.06.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more