Sözcü Plus Giriş

Yılmaz Özdil: Adam ketçap şehvet yapar diyor, mayonez yapar mı belli değil

Halk TV’de ekranlara gelen Uğur Dündar’la Halk Arenası’nun bu haftaki konukları Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil… Yılmaz Özdil, Nurettin Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerdeki açıklamalarına değindi. Özdil, “Adam ketçap şehvet yapar diyor mayonez yapar mı belli değil” diyerek salonu gülme krizine soktu. Bunun üzerine Uğur Dündar ise “Sanki Türk Mutfağı’ndan şehvet fışkırıyor” yorumunda bulundu.

Sozcu.com.tr
23:34 -

Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar’la Halk Arenası’nın bu haftaki  konuğu olan, ülkemizin en çok okunan köşe yazarı katıksız Atatürkçü cesur kalem Yılmaz Özdil, son zamanlarda popüler olan Nurettin Yılmaz'ın yorumlarını değerlendirdi! Özdil,  “Adam ketçap şehvet yapar diyor mayonez yapar mı belli değil. Mesela kahve şehvet yapar diyor. Espresso yapar mı mesela? Adam böyle reçeteler veriyor. Adam yorgana bakıyor seks görüyor. Battaniyeye bakıyor cinsellik görüyor. Bugün cumhurbaşkanı diyaneti işaret etti ama diyanetin bakması gereken bir yer değil buna Profesör Üstün Dökmen’in bakması gerek. Bununla ilgili ben bir liste çıkardım. Sizin de faydalanacağını düşünüyorum. Neler şehvet yapar? Helal olmayan gıdalar. Mesela vezir parmağı. Ben merak ediyorum; ketçapta şehvet gören adam vezir parmağında çılgına döner herhalde. Biz lokantaya gidip şimdi nasıl kadınbudu köfte isteyeceğiz?”” diyerek salonu kahkahalara boğdu.

İLGİLİ HABERYılmaz Özdil'in isyanıYılmaz Özdil'in isyanı

Özdil’den sonra da Duayen gazeteci Uğur Dündar da espriye katılarak “Sanki Türk Mutfağı'ndan şehvet fışkırıyor” yorumunda bulundu.

İLGİLİ HABERUsta sanatçı Müjdat Gezen'den 'mühürsüz oylarla' ilgili iddialı tespitlerUsta sanatçı Müjdat Gezen'den 'mühürsüz oylarla' ilgili iddialı tespitler 2 3 5 6 914c6eb1-2a99-4694-8743-c7f06152f055
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more