Sözcü Plus Giriş

Köpeğe tecavüz etti, ‘Bel soğukluğum var’ dedi

Konya’nın Ilgın ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki İ. H., bir sokak köpeğine cinsel istismarda bulunurken yakalandı. İ.H’nin jandarmada verdiği ifade ise pes dedirtti. İ.H., verdiği ilk ifadesinde yakalandığı bel soğukluğu hastalığını tedavi etmek için sokak köpeğine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Müslüm EVCİ / Konya
12:25 -
Köpeğe tecavüz etti, ‘Bel soğukluğum var’ dedi

Olay, Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı Çiğil mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre 4 çocuk babası olan ve hurdacılık yapan 70 yaşındaki İ. H., evinin bahçesindeki odunlukta bir sokak köpeğine cinsel istismarda bulunurken komşusu F. C tarafından fark edildi. F.C'nin ihbarı ile olay yerine Jandarma ekipleri geldi. Gelen ekipler, İ.H'yi suçüstü yakalayarak, gözaltına aldı.

İ.H. Olay anında böyle görüntülendi.

BEL SOĞUKLUĞUNU TEDAVİ ETMEK İÇİN YAPMIŞ

İ.H'nin ilçe jandarmaya verdiği ifadesi ise büyük şaşkınlık yarattı. İddiaya göre 70 yaşındaki 4 çocuk babası İ.H., yakalandığı bel soğukluğu tedavi etmek için köpeğe cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERKöpeğe tecavüz etti, arka bacaklarını kırdı! Bunu yapan nasıl serbest kalır!Köpeğe tecavüz etti, arka bacaklarını kırdı! Bunu yapan nasıl serbest kalır!

TEDAVİ ALTIN ALINDI

Mahalle sakinleri ise İ. H'nin sokak köpeklerine defalarca cinsel istismarda bulunduğunu iddia ederken, istismara uğrayan köpeğin Haydosev Konya Mevlana Doğayı ve Hayvanları Sevenler Derneği tarafından götürüldüğü Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Son güncelleme: 12:26 30.08.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more