Sözcü Plus Giriş

Kartal’daki binanın çökme anı kamerada

Kartal'da çöken 8 katlı binanın çökme anı yakındaki bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde bir kişinin çöken binanın girişinde bulunduğu ve çökme anında kaçamadığı görüldü.

17:57 -

İstanbul Kartal’da çöken 8 katlı binadan şimdiye kadar 2 kişinin cansız bedeni çıkartıldı. Binanın 8 katlı ve 14 daireli olması nedeniyle bina içinde daha fazla kişinin bulunabileceği düşünülüyor.

Çöken binanın çökme anları ise yakınlardaki bir güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Çökme anında binanın etrafında dolaşan vatandaşların kaçışması ve yaşanan büyük panik kameraya yansıdı.

Görüntülerde binanın girişinde bulunan bir kişinin de enkaz altında kaldığı görüldü. Ancak bu kişinin daha sonra kurtulup kurtulmadığıyla ilgili henüz açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERİstanbul Kartal'da 8 katlı bina çöktü: Ölen ve yaralananlar varİstanbul Kartal'da 8 katlı bina çöktü: Ölen ve yaralananlar varİLGİLİ HABERKartal'daki facia akıllara Zümrüt faciasını getirdiKartal'daki facia akıllara Zümrüt faciasını getirdiİLGİLİ HABERKartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktıKartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktı
Son güncelleme: android-time 15:32 12.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more