Soyer’den Büyükerşen’e ziyaret

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Büyükerşen ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İnanıyorum ki Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Güzel İzmir'i çok daha ileriye taşıyacaktır’ ifadelerini kullandı.

Soyer’den Büyükerşen’e ziyaret

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i makamında ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaretin nezaket ziyareti olduğu öğrenildi. Soyer ve Büyükerşen ziyaret sonrası sosyal medyadan yaptıkları paylaşımda birbirlerinden övgü ile söz ettiler.
ersennnn

“ESKİŞEHİR’İN EFSANE BELEDİYE BAŞKANI”

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer paylaşımında “Eskişehir’in efsane Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettim. Başkanlığın aşkla yapıldığında ne kadar güzel ve başarılı olduğunu bir kez daha gördüm. Dilerim bu bilge insan genç kuşakları aydınlatmaya, onlara örnek olmaya uzun yıllar devam eder. #Aşklaİzmir” ifadelerini kullandı.

“GÜZEL İZMİR’İ ÇOK DAHA İLERİYE TAŞIYACAKTIR”

Başkan Büyükerşen de, “Hayata geçirdiği projeler ile Seferihisar'ı örnek bir ilçe haline getiren sevgili kardeşim Tunç Soyer’e nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, güzel İzmir’i çok daha ileriye taşıyacaktır” paylaşımında bulundu.