Türkiye’nin dilindeki Berkay konuştu

Ekrem İmamoğlu, seçim otobüsünü takip edip ona, 'Her şey çok güzel olacak Ekrem Abi' diyen ve bu sözüyle Türkiye'nin gündemine oturan Berkay'la yapılan bir röportajı paylaştı. İmamoğlu, videoya "İstanbul’un çocukları, cesur yürekli gençleri için çok çalışacağız. Sevgili Berkay gibi parlak zihinli gençlerimizi vatanımızda tutacak şartları oluşturmak en büyük gayretimiz olacak." notunu düştü

31 Mart seçim çalışması sırasında otobüsten vatandaşları selamlayan İmamoğlu'nun yanına bir genç gelerek, “Her şey çok güzel olacak Ekrem abi her şey çok güzel olacak” diye seslenmişti. Bu sesleniş o anlarda İmamoğlu'nu duygulandırmış, “Çocuğa bak her şey güzel olacak diyor şu inanç yeter bize şu inanç” demişti. Daha sonra bir mitingde o anları analatan İmamoğlu sözlerin sahibi Berkay’la göz göze gelmiş onu otobüsün üstüne çıkarmıştı.

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul kararının ardından sosyal medyada gündem olan ve Ekrem İmamoğlu’nun yeni seçim sloganı olarak belirlenen ‘Her şey güzel olacak” sözlerinin sahibi Berkay o gün yaşadıklarını ve Ekrem İmamoğlu ile ilgili düşünceleri anlattı.

Berkay’la yapılan röportajı sosyal medya hesabından paylaşan İmamoğlu, “İstanbul'un çocukları, cesur yürekli gençleri için çok çalışacağız. Sevgili Berkay gibi parlak zihinli gençlerimizi vatanımızda tutacak şartları oluşturmak en büyük gayretimiz olacak.” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...