Jeep’ten Compass’a özel takas desteğiyle kredi kampanyası!

Jeep, Mayıs ayına özel takas ve kredi kampanyaları sunuyor. 2018 model yılı Jeep Compass’ın 4x4 çekişe sahip 170 HP gücündeki benzinli versiyonunda anahtar teslim bedelleri üzerinden 15 bin TL tutarındaki takas desteğinden yararlanabiliyor. Jeep Compass modelinde 100 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 1,49 faizli eşit ödemeli kredi sunuluyor.

Jeep’ten Compass’a özel takas desteğiyle kredi kampanyası!

Jeep, Compass modelinde Mayıs ayı sonuna kadar cazip takas desteği ve kredi kampanyası sunuyor. Eski aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenlere Compass'ın 4×4 çekişli 170 HP gücündeki benzinli versiyonunda 15 bin TL tutarında takas desteği veriliyor. Kredi kampanyası kapsamında ise 100 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 1,49 faiz oranlı eşit ödemeli kredi alınabiliyor.

Jeep, gelmiş geçmiş en çok ödül kazanan SUV olan Grand Cherokee modelinin prestij ve 4×4 kabiliyetine bir arada sahip olmak isteyenlere Mayıs ayında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranlı eşit ödemeli kredi imkanı veya yüzde 20'nin üzerinde nakit indirim sunuyor. Bu cazip indirim ile birlikte Jeep Grand Cherokee modeline 590 bin TL'den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Yeni Compass, Jeep'in mirasını taşıyor mu? İlginizi Çekebilir Yeni Compass, Jeep'in mirasını taşıyor mu?