Sözcü Plus Giriş

Meral Akşener: Acil bir seçim görmüyorum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın sosyal medya hesabından erken seçimle ilgili yaptığı '28 Haziran Pazar seçim için nasıl bir tarih?' paylaşımının hatırlatılması üzerine, "Lütfü Bey'in belki buna yönelik bir öngörüsü vardır. Benim öngörüm, acil bir seçim görmüyorum" dedi.

İsmail AKIN / Antalya
16:54 -

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya programının ikinci gününde Finike’de partililerle buluştu. Esnaf ziyareti de yapan Akşener’in bir partiliyle yaşadığı diyalog sonrası partiliye kafa atması ise gülüşmelere neden oldu.

“BENİ DE AĞLATACAKSIN ŞİMDİ”

Meral Akşener, Demre’den sonra Finike ilçesine gitti. Akşener’i Finike Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Geyikçi, İYİ Parti İlçe Başkanı Veli Göktepe, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

 

Parti binasının balkonuna çıkan Akşener, vatandaşları selamlayarak, kısa bir konuşma yaptı. Akşener daha sonra Atatürk Caddesi’ne geçip, esnafı ziyaret etti.

“ACİL BİR SEÇİM GÖRMÜYORUM”

Akşener, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın sosyal medya hesabından erken seçimle ilgili yaptığı ’28 Haziran Pazar seçim için nasıl bir tarih?’ paylaşımının hatırlatılması üzerine, “Lütfü Bey’in belki buna yönelik bir öngörüsü vardır. Benim öngörüm, acil bir seçim görmüyorum” dedi.

“SANA KAFA ATARIM”

Burada vatandaşlarla bir süre sohbet eden İYİ Parti lideri Akşener’in bir partiliyle yaşadığı ilginç diyalog gülüşmelere neden oldu.

“Biz senin için 25 yıllık davamızı bırakıp geldik başkanım” diyen partiliye gülümseyerek “Bak şimdi sana kafa atarım, atayım mı?” demesi üzerine partilinin “Valla o zaman sevinirim” demesi üzerine Akşener partiliye gülerek hafifçe kafa attı. Bu anlar ise gülüşmelere neden oldu.

Akşener bir süre daha vatandaş ziyaretine devam etti.

Akşener ile partililer arasındaki diyalog kahkahalara boğdu. Foto: Sözcü

Son güncelleme: 19:00 21.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more