Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat kardeşini ve annesini öldürdü!

Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat tartıştığı annesi İkbal Polat ile avukat kardeşi Altuğ Polat'ı tabancayla vurarak öldürdü. Olayın ardından kaçtığı ileri sürülen Tolga Polat polis ekipleri tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

İddiaya göre Adana’da yaşayan ailesinin yanına gelen Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, miras meselesi yüzünden kardeşi Altuğ ve annesi İkbal Polat ile tartıştı.

Tartışmanın büyümesiyle Tolga Polat, annesi ve kardeşini tabanca ile vurarak öldürdü. Çevredeki vatandaşlar silah sesleri üzerine durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Foto: DHA / Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat annesi İkbal Polat (fotoğrafta) ile avukat Altuğ Polat’ı (fotoğrafta) tabanca ile vurarak öldürdü.

GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından Polat’ın bölgeden kaçtığı, daha sonra ekipler tarafından yakalanıp gözaltına alındığı belirtildi.

Olay yerine giden sağlık ekipleri, İkbal ve Altuğ Polat'ın öldüğünü belirledi. Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, olayın gerçekleştiği apartmana gelerek incelemelerde bulundu. Öte yandan ölenlerin yakınları olay yerine gelip gözyaşlarına boğuldu.

İkbal ve Altuğ Polat’ın cenazesi, savcı ve polisin olay yerindeki incelemesinin ardından Adana Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Cenazeler olay yerinden götürülürken anne ile oğlunun yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. (İHA-DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...