Pınar Gültekin tanıtım filminde oynamış! İşte Pınar Gültekin’in o görüntüleri…

Muğla'nın Ula İlçesinde eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürülen 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in bir süre önce oynadığı tanıtım filmi ortaya çıktı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi son sınıfında öğrenim gören ve sınavlara hazırlanan 27 yaşındaki Pınar Gültekin 16 Temmuz tarihinde öğleden sonra aniden ortadan kayboldu. Ailesi polis ve jandarmaya başvurarak ayrıca sosyal medyadan yardım isteyerek Gültekin'in bulunmasını istedi.

Ekipler, Pınar Gültekin’i bulmak için geniş çaplı arama çalışması başlatmıştı. Polis, Gültekin’in AVM‘de bir kişi ile konuştuğunu ve bu kişinin Muğla merkezde Cüce Bar isimli eğlence mekanını işleten evli ve bir çocuk babası 40 yaşındaki Cemal Metin Avcı olduğunu belirledi.

PINAR NASIL BULUNDU?

Avcı’nın Menteşe ilçesine bağlı Yerkesik Mahallesi’ndeki çiftlik evinin etrafındaki ormanlık alanda aramalarını yoğunlaştıran güvenlik güçleri ormanlık alana atılmış bir varil tespit etti.

İtfaiye ekiplerinin elektrikli keski ile güçlükle açabildiği varil içinden çıkan cansız kadın bedeninin Pınar Gültekin’e ait olduğu saptandı.

OYNADIĞI TANITIM FİLMİ ORTAYA ÇIKTI

Pınar Gültekin’in bir süre önce oynadığı turistik tanıtım filminin görüntüleri ortaya çıktı. Filmi Batuhan Altın adlı bir arkadaşının çektiği öğrenildi. Görüntülerde Gültekin ve arkadaşlarının tatile gittiği ve beraber vakit geçirip tanıtım yaptıkları anlar yer alıyor.

Pınar Gültekin'in babası: Ben 15 gün burada yaşayamam İlginizi Çekebilir Pınar Gültekin'in babası: Ben 15 gün burada yaşayamam

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...