Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı: 15 Ağustos MPİ Sayısal Loto şanslı numaralar belli oldu

Değişen formatı ve artan ikramiyesi ile gündemden düşmeyen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Kuponlarını dolduran ve çekiliş saatini bekleyen şans oyunu severler, 52 milyon olan büyük ikramiyenin hayalini kuruyordu. İşte,15 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı: 15 Ağustos MPİ Sayısal Loto şanslı numaralar belli oldu

90 rakamın içinden şanslı 6 numarayı bilmeye çalışan vatandaşlar, Sayısal Loto çekiliş sonucunu bekliyordu. Tamamen özelleşmesiyle birlikte ikramiyelerinde artış olan Sayısal Loto'da, bu akşam büyük ikramiye 52 milyon TL olarak belirlendi. İşte Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

MPİ SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto saat 21:30’da canlı gerçekleşti. Sonuçlar millipiyangoonline.com sitesinden öğreniliyor. 15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto şanslı numaralar: 85-52-79-74-7-83 Joker 30

MPİ 15 AĞUSTOS SAYISAL LOTO SORGULAMA


ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...