Süper Loto 20 Ağustos sonuçları… Süper Loto sonuçlarına göre ikramiye büyüdükçe büyüyor!

60 rakam arasından doğru 6 sayıyı tahmin edenlerin büyük ödülü kazandığı Süper Loto'da sonuçlar bilet numarasına yazarak online olarak da sorgulanabiliyor. Süper Loto'nun son yapılan çekilişinde büyük ödülü kazanan çıkmamıştı ve dün yapılan çekilişte de ikramiye devretti.

Süper Loto 20 Ağustos sonuçları… Süper Loto sonuçlarına göre ikramiye büyüdükçe büyüyor!

Süper Loto’da büyük ikramiye katlanarak arttı. Tamamen özelleşmesiyle birlikte şans oyunu severlerin gündeminden düşmeyen Süper Loto çekiliş sonuçları merak ediliyor. İşte Süper Loto 20 Ağustos sonuçları ve ikramiye dağılımı…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Süper Loto'nun çekilişi bu akşam saat 21.30'da noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Süper Loto'da şanslı rakamlar; 16-27-21-1-25-33

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...