Fabrikaya giren tilki boru ve duvar arasında sıkıştı

Polonya'da bir fabrikaya giren ve duvarla boru arasına sıkışan tilki, hayvanları kurtarmakla görevli belediye birimi Ekopatrol tarafından kurtarıldı.

Fabrikaya giren tilki boru ve duvar arasında sıkıştı

Polonya’nın Poznan kentinde bir fabrika binasına giren tilki, tırmandığı duvardaki boru ile duvar arasına sıkıştı.

Tilkinin yerden birkaç metre havada asılı kaldığını ve tüm uğraşlarına rağmen çıkamadığını gören fabrika çalışanları, hayvanları kurtarmakla görevli belediye birimi Ekopatrol’ü aradı.

Belirtilen adrese gelen Ekopatrol görevlileri, oldukça korkmuş olan tilkiyi sakinleştirdikten sonra özel ekipmanlar yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarmayı başardı.

Halk arasında kurnaz olarak bilinmesine rağmen sıkıştığı yerden kurtulma konusunda pek de kurnazlık örneği sergileyemeyen sevimli tilki sağlık kontrolünden de geçti. Herhangi bir yara, kırık ya da incinmeye rastlanmayan tilki, daha sonra Ekopatrol görevlileri tarafından doğaya salındı.

Selfie yıldızı gorilden kötü haber: 14 yıl önce kendisini bulan bakıcının kollarında son nefesini verdi İlginizi Çekebilir Selfie yıldızı gorilden kötü haber: 14 yıl önce kendisini bulan bakıcının kollarında son nefesini verdi Güney Kore'de köpek eti tüketimi yasaklanabilir İlginizi Çekebilir Güney Kore'de köpek eti tüketimi yasaklanabilir Yunusları takip ettiler, yakaladıkları balık sayısına kendileri bile inanamadılar İlginizi Çekebilir Yunusları takip ettiler, yakaladıkları balık sayısına kendileri bile inanamadılar