Genel başkanlar corona aşısı oldu

Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca’nın daveti üzerine siyasi parti liderleri corona aşısı oldu. MHP Lideri Bahçeli ve İYİ Parti lideri Akşener aşı olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bakan Koca'nın çağrısına olumlu yanıt veren CHP lideri Kılıçdaroğlu ise aşı için sırasını bekleyeceğini duyurdu.

Genel başkanlar corona aşısı oldu

Siyasi parti liderlerini aşı olmaya davet eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından “Meclis'te temsil edilen tüm siyasi parti genel başkanlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanımızı ve Meclis Başkanımızı arayarak aşı olmaya davet ettim” paylaşımında bulunmuştu.

Bakan Koca’nın davetine MHP, CHP ve İYİ Parti genel başkanlarından olumlu yanıt geldi. MHP Lideri Devlet Bahçeli ve İYİ Parti lideri Meral Akşener aşı olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise “Sayın Bakan aradı, ben de vatandaş Kemal Kılıçdaroğlu olarak sıramı bekleyeceğim. Öncelikle sağlık çalışanlarının aşı olması lazım. Onlar aşı olduğu zaman, çünkü onlar doğrudan doğruya hastalarla ilişki kuruyorlar. Onları tedavi ediyorlar. Onlar günün 24 saati çalışıyorlar” dedi.

“TÜM HAKLIMIZI AŞI OLMAYA DAVET EDİYORUM”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli corona aşısı olduğunu duyurdu. Aşı olduğu anın fotoğrafını Twitter hesabından paylaşan Bahçeli, paylaşımına “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın daveti üzerine, başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de covid-19 virüsü aşımı yaptırdım. İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum” notunu düştü.

“TOPLUMA ÖNAYAK OLMASI İNANCIYLA AŞI OLDUM” 

İYİ Parti lideri Meral Akşener de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Bakan Koca’nın daveti üzerine aşı olduğunu duyurdu. Akşener konuyla ilgili paylaşımında “Sayın @drfahrettinkoca tüm liderler gibi beni de, dün akşam arayarak aşı olmaya davet etti. Parti liderlerinin aşı konusunda toplumumuza ön ayak olması gerektiği inancıyla ben de aşı oldum. Bu vesileyle iktidarı, aşı süreci için yaptığımız önerileri uygulamaya çağırıyorum” ifadelerine yer verdi.

BAKAN KOCA TEŞEKKÜR ETTİ

Sağlık Bakanı Koca, Bahçeli ev Akşener’e teşekkür etti:

“Sayın Devlet Bahçeli'ye devlet politikaları söz konusu olduğunda gösterdiği hassasiyetin bir parçası olarak aşı programına olan destek ve katkıları sebebiyle çok teşekkür ederim. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.”

“Meral Akşener Hanımefendi'ye aşı davetimizi kabul ederek aşı olmaları vesilesi ile çok teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.”

Kılıçdaroğlu'ndan aşı açıklaması: Sıramı bekleyeceğim İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan aşı açıklaması: Sıramı bekleyeceğim Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüsü aşısı oldu İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüsü aşısı oldu Erdoğan'ın aşı fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı İlginizi Çekebilir Erdoğan'ın aşı fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP ANAYASA Ankara canlı CHP Corona Cumhurbaşkanı Devlet Bahçeli İYİ Parti Kemal Kılıçdaroğlu Meclis Meral Akşener MHP Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Sağlık Bakanı sosyal medya TAyyip Erdoğan Twitter
Loading...