Çöp kovasından çıktı! Değeri 500 bin TL

Kayseri'de kargo ile uyuşturucu geleceği ihbarını alan polis, narkotik köpeği Athena'nın da destek verdiği operasyon düzenledi. Söz konusu kargo şirketinde yapılan aramada çöp kovasına gizlenmiş piyasa değeri 500 bin TL olan metamfetamin ele geçirildi.

Çöp kovasından çıktı! Değeri 500 bin TL

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü teknik analiz ve sokak suçları görevlilerince yapılan çalışmada kargo içerisinde uyuşturucu getirileceği bilgisine ulaştı.

Kargo firmasının deposunda  narkotik köpeği Athena’nın da katıldığı operasyonda kargo paketi içindeki çöp kovasına gizlenmiş 2 kilo metamfetamin ele geçirildi.

Kargonun takibini sürdüren polis gönderici ve alıcı olan M.K. ile C.M.’yi gözaltına aldı. İki şüphelinin yapılan üst aramasında 2 tabanca ele geçirildi. Ele geçirilen 2 kilo uyuşturucunun piyasa değerinin 500 bin TL olduğu ifade edildi. DHA

Uyuşturucu kartelinin 28 ülkeye sevkiyat yaptığı ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Uyuşturucu kartelinin 28 ülkeye sevkiyat yaptığı ortaya çıktı Peynir bidonlarından uyuşturucu çıktı İlginizi Çekebilir Peynir bidonlarından uyuşturucu çıktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...