Dışişleri Bakanlığı’ndan 11 Eylül mesajı

Dışişleri Bakanlığı, ABD’de meydana gelen 11 Eylül saldırılarının 20’nci yıl dönümü nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.

Dışişleri Bakanlığı’ndan 11 Eylül mesajı

Dışişleri Bakanlığı, ABD'de meydana gelen 11 Eylül saldırılarının 20'inci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Saldırıların şiddetle kınadığının belirtildiği mesajda şu ifadelere yer verdi;

*ABD’de meydana gelen 11 Eylül terör saldırılarının yirminci yıldönümünde bu acımasız terör saldırısını bir kez daha şiddetle kınıyor, saldırının mağdurlarının ve yakınlarının acılarını paylaşmaya devam ediyoruz.

*11 Eylül saldırıları ve sonrasındaki küresel gelişmeler, terörizmle mücadelede terör örgütleri arasında ayrım yapmadan uluslararası işbirliğinin gerekliliğini ortaya koymuştur.

Türkiye, bu çerçevede uluslararası toplumun diğer üyeleriyle işbirliği içinde terörle mücadeleyi sürdürmekte kararlıdır. İHA

Kraliçe Elizabeth ve İngiltere Başbakanı Johnson'dan 11 Eylül mesajı İlginizi Çekebilir Kraliçe Elizabeth ve İngiltere Başbakanı Johnson'dan 11 Eylül mesajı 11 Eylül saldırısı üzerinden 20 yıl geçti: 11 eylül saldırıları hangi yılda oldu, neler yaşandı? İlginizi Çekebilir 11 Eylül saldırısı üzerinden 20 yıl geçti: 11 eylül saldırıları hangi yılda oldu, neler yaşandı?