Erdoğan, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili açıklamasında Erdoğan'a hakaret içeren ifadelerin de yer aldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kanun dışına çıkmış devlet memurlarına, “Kanun dışı her ne yaptırılıyorsa, Pazartesi itibariyle durun. Bu illegal, paralel sistemlerden elinizi, eteğinizi çekin” ifadeleriyle yaptığı çağrısına Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tepki göstermişti.

KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

“Kıçıldaroğlu’nun bu çağrısı açıkça suçtur” diyen Erdoğan, avukatları aracılığıyla CHP lideri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına sunulan suç duyurusu dilekçesinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bürokratlarla ilgili sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaret içeren ifadelerin de yer aldığı belirtildi.

Kılıçdaroğlu hakkında, ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçundan işlem yapılması istendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'bürokrat' yanıtı İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'bürokrat' yanıtı Erdoğan'ın bürokratlar için söylediği bu sözler sosyal medyada gündem oldu İlginizi Çekebilir Erdoğan'ın bürokratlar için söylediği bu sözler sosyal medyada gündem oldu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...