Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Bizim yolumuz civanmert yoludur

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "İçinde çırpındığınız kibir ve nefret çukurunda debelenmeye devam edeceksiniz" sözlerine yönelik, "Bizim yolumuz civanmert yoludur, gönlünde 'kin ve kibir' olan gelmesin. Sen zaten gelme, saraylarında takıl!" mesajını paylaştı.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Bizim yolumuz civanmert yoludur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında kullandığı “Buradan bir kez daha tekrarlıyorum, başaramayacaksınız, ya bu ülkenin bağımsızlığını, bu ülkenin vakarını, bu devletin büyüklüğünü kabul edeceksiniz ya da nefesiniz tükenene kadar içinde çırpındığınız kibir ve nefret çukurunda debelenmeye devam edeceksiniz” ifadelere yanıt verdi.

“SEN ZATEN GELME, SARAYLARINDA TAKIL”

Kılıçdaroğlu, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

* Şahıs, ‘içinde çırpındığınız kibir ve nefret çukurunda debelenmeye devam edeceksiniz’ demiş. Demiş bunu gerçekten…

* Bizim yolumuz civanmert yoludur, gönlünde ‘kin ve kibir’ olan gelmesin. Sen zaten gelme, saraylarında takıl!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabine toplantısı sonrası büyükelçilerle ilgili açıklama İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabine toplantısı sonrası büyükelçilerle ilgili açıklama Erdoğan: Her evde, kapıcısında araba var, araç yetişmiyor İlginizi Çekebilir Erdoğan: Her evde, kapıcısında araba var, araç yetişmiyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...