Kuyumcunun yüzüne taşla vurup altınlarla kayıplara karıştı

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde bir kuyumcu mağazasına giren şahıs, kuyumcunun yüzüne elindeki taşla vurup, tezgahtan aldığı altınlarla kayıplara karıştı. Polis İstanbul'da olduğunu tespit ettiği zanlıyı kıskıvrak yakaladı.

Kocaeli'nin Dilovası ilçesi Bağdat Caddesi'nde bulunan kuyumcu mağazasına giren bir şahıs, altın ve mücevher modellerine bakmak istediğini söyledi. Bir miktar bileziği bilezikleri eline alan şahıs, diğer elindeki taşla bir anda kuyumcunun yüzüne vurdu. Şahıs daha sonra elindeki altınlarla koşarak dükkandan çıktı. Yaralanan kuyumcu hastanede tedavi altına alındı.

İSTANBUL’DA YAKALANDI

Polis ekipleri ise altınlarla birlikte kayıplara karışan şahsın yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan incelemelerde zanlının S.G. olduğu tespit edildi. Polis ekiplerinin yaptığı operasyon sonrası İstanbul'da yakalanan S.G., emniyetteki işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

Silahlı soyguncuları sandalyeyle kovaladı İlginizi Çekebilir Silahlı soyguncuları sandalyeyle kovaladı Altın zannederek imitasyon bilezikleri gasp etti İlginizi Çekebilir Altın zannederek imitasyon bilezikleri gasp etti