THY’den iç hatlarla ilgili yeni karar! Yarın başlıyor

Corona önlemleri kapsamında yarın itibariyle iç hat uçuşlarında corona virüsü aşısı olmayan yolculardan PCR testi istenecek. Bu karar nedeniyle Türk Hava Yolları (THY) bilet almasına rağmen PCR testi yaptıramayan ve 20 Ağustos tarihi öncesi bilet alan yolcuların biletlerine ücretsiz değişiklik hakkı tanındığını açıkladı.

THY’den iç hatlarla ilgili yeni karar! Yarın başlıyor

Konuyla ilgili olarak THY tarafından yapılan duyuruda şöyle denildi:

*Resmi otoritelerce alınan ve 6 Eylül 2021 tarihi ile geçerli olacak karar neticesinde iç hat seferlerine kayıtlı aşı yaptırmamış veya son 180 gün içerisinde koronavirüs hastalığı geçirmemiş olan yolcularımızdan PCR testi istenecektir.

*PCR testi yaptıramayacak ve 20 Ağustos 2021 tarihi öncesinde biletleme yapmış olan yolcularımız ücretsiz değişiklik hakkından faydalanabilecek.

Bilet değişikliği işlemleri Türk Hava Yolları satış ofisleri, biletin satın alındığı acenteler ve Türk Hava Yolları çağrı merkezi tarafından yapılabilecektir.

Sağlık Bakanı Koca il il açıkladı! İşte vaka sayısı en çok artan 10 kent İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Koca il il açıkladı! İşte vaka sayısı en çok artan 10 kent 5 Eylül 2021 corona verileri açıklandı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan kritik uyarı İlginizi Çekebilir 5 Eylül 2021 corona verileri açıklandı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan kritik uyarı MEB 81 ile yazı gönderdi: Okullarda pozitif vaka çıkarsa ne olacak? İlginizi Çekebilir MEB 81 ile yazı gönderdi: Okullarda pozitif vaka çıkarsa ne olacak?