Tunceli’de 1 aylık kısıtlama kararı

Tunceli'de, corona virüsü tedbirleri kapsamında kentte yapılması planlanan eylem ve etkinlikler, 30 gün süreyle izne bağlandı.

Tunceli’de 1 aylık kısıtlama kararı

Tunceli Valiliği’nce, corona virüsü salgını ve yeni varyantlar sonrası artan bulaşıcılık riskini kontrol altına almak amacıyla 15 Ağustos- 14 Eylülde yapılacak gösteri, yürüyüş, miting, toplantı, oturma eylemi gibi etkinliklerin izne tabi tutulacağı belirtildi.

CORONADA SON DURUM

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı 14 Ağustos 2021 Cumartesi gününün corona virüsü tablosuna göre son 24 saatte 145 kişi hayatını kaybetti. Günlük vaka sayısı ise 19 bin 949 oldu. Güncel tabloyu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayılarındaki artışı kontrol etmek için yüksek aşılanma oranını elde etmek ve tedbirlere uymak zorundayız” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kritik tabloyu paylaştı! İşte 14 Ağustos 2021 güncel corona virüsü (koronavirüs) vaka ve vefat verileri İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kritik tabloyu paylaştı! İşte 14 Ağustos 2021 güncel corona virüsü (koronavirüs) vaka ve vefat verileri Yaşlı çift 10 saat ara ile corondan hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Yaşlı çift 10 saat ara ile corondan hayatını kaybetti
Corona Cumartesi Denizli eylem Miting Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Tunceli