Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi ofsayta düşmeyecek

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Partimiz vicdan, merhamet ve bereket çerçevesinde çalışan bir parti. Aylardır diğer partiler kim kimle ittifak yapacağını konuşuyor. Türkiye Değişim Partisi ofsayta düşmeyecek" dedi.

Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi ofsayta düşmeyecek

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Konya İl Başkanlığı’nın açılışına katıldı.

Açılışta basın mensupları ile bir araya gelen Sarıgül, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Partimiz vicdan, merhamet ve bereket çerçevesinde çalışan bir parti. Aylardır diğer partiler kim kimle ittifak yapacağını konuşuyor. Türkiye Değişim Partisi ofsayta düşmeyecek. Partimiz, milletimizin dertlerine derman olmaya devam edecek.

O nedenle Türkiye Değişim Partisi işsizliği, pahalılığı, yoksulluğu ve tarımı gündemde tutmaya devam edecek. Çiftçilerimizin sorunlarını gündemde tutmaya devam edeceğiz.

Emeklilerimizin sorunlarını, engellilerin sorunlarını Allah izin verirse gündemde tutmaya devam edeceğiz. İktidar olduğumuzda sorunları çözeceğiz.

Önce hukukta ve demokraside evrensel hukuk kurallarına uyacağız. Ekonomide güven ortamını sağlayacağız. Şahıs çıkarları için değil üretime önem vereceğiz.”

Mustafa Sarıgül'den zam tepkisi: Dalga dalga herkesi etkisi altına alacak ve iktidarı götürecek İlginizi Çekebilir Mustafa Sarıgül'den zam tepkisi: Dalga dalga herkesi etkisi altına alacak ve iktidarı götürecek

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...