Sokak ortasında dövdüğü köpek çalıntı çıktı

İstanbul’da bir kişi, komutlarına uymayan bir köpeğe sokak ortasında şiddet uyguladı. O anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Şüpheli gözaltına alınırken, kurtarılan köpek sahibine teslim edildi.

Avcılar, Ambarlı Mahallesi, Öğretmenler Caddesi üzerinde gece yarısı yaşanan olay, emniyete yapılan ihbarla ortaya çıktı. Yapılan ihbarda; bir kişinin, cadde üzerinde komutlarına uymayan bir köpeğe şiddet uyguladığı belirtildi. Bunun üzerine ekipler harekete geçti.

ŞÜPHELİ YAKALANDI

Polis ekiplerince yapılan güvenlik kamera incelemelerinde; köpeğe şiddet uygulayan kişinin A.H.Ç. olduğu anlaşıldı. Şüphelinin adresini de belirleyen polis, A.H.Ç.'ye “Hayvana Eziyet” suçundan işlem yaparken, köpek de adrese çağırılan belediye ekiplerinde muhafaza altına alındı.

KÖPEĞİ ÇALMIŞ

Emniyet birimlerince yapılan incemede A.H.C.'nin komutlarına uymayan köpeğin çalıntı olduğu anlaşıldı. Emniyete götürülen şüpheli hakkında “Hırsızlık” suçundan da işlem başlatıldı.

HIRSIZLIK VE HAYVANA EZİYET

Şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından “Hırsızlık” ve “Hayvana Eziyet” suçundan adliyeye sevk edilirken, kurtarılan köpek sahibine teslim edildi.

GÖTÜNTÜLER ÇIKTI

Yaşanan olayla ilgili görüntüler de ortaya çıktı. A.H.C., cadde ortasında yatarak kendisiyle gelmek istemeyen köpeği tasmasından tutarak çekiyor. Tasmasında havaya kaldırıp yere bırakıyor. Daha sonra ise çekiştirerek yanında götürüyor.

Köpeği ezmek için yolunu değiştiren cani 'ehliyetsiz' çıktı İlginizi Çekebilir Köpeği ezmek için yolunu değiştiren cani 'ehliyetsiz' çıktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...