Kardeşinin diş tedavisini beğenmedi, doktora saldırdı!

Mersin'de tedaviyi beğenmeyen hasta, diş hekimini darp etti. Güvenlik kameralarına yansıyan olayın ardından doktorun park halindeki aracına da zarar veren zanlı ile ağabeyi, yakalandıktan sonra sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre olay merkez Akdeniz ilçesi Nusratiye Mahallesi’nde bulunan Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Metropol Polikliniğinde meydana geldi. Ağabey Gündüz Sacu, diş tedavisinin iyi yapılmadığını öne sürdüğü kardeşi S. Sacu ile birlikte sağlık merkezine gitti.

Sacu, bir süre tartıştığı Diş Hekimi Hakan Sezer'e, ağır hakaretlerde bulunarak saldırarak darp etti. Doktoru darp ettikten sonra hızla merkezden çıkan saldırgan, hızını alamayarak merkez önündeki doktora ait aracına da zarar verdi.

Sağlık merkezi güvenlik elemanları tarafından yakalanarak polise teslim edilen saldırgan Gündüz Sacu, çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kardeşi S. Sacu ise serbest bırakıldı.

Şanlıurfa'da doktora saldırıda yeni karar! Bakan Koca açıkladı İlginizi Çekebilir Şanlıurfa'da doktora saldırıda yeni karar! Bakan Koca açıkladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...