İşte yeni First Lady… Arjantin, Milei’nin komedyen sevgilisini konuşuyor

Arjantin'de devlet başkanlığı seçimlerini kazanarak dünya gündemine yerleşen aşırı sağcı siyasetçi Javier Milei'nin komedyen sevgilisi Fatima Florez de ülkenin yeni First Lady'si olacak.

İşte yeni First Lady… Arjantin, Milei’nin komedyen sevgilisini konuşuyor

Arjantin’de sürpriz bir sonuçla dün yapılan devlet başkanlığı seçimini kazanan tartışmalı siyasetçi Javier Milei’nin komedyen sevgilisi de ülke gündemine oturdu.

Arjantin’de ünlüleri taklit eden bir komedyen olarak tanınan 42 yaşındaki Fatima Florez, ülkenin yeni First Lady’si olacak.

Florez, geçen ay bir programda peruk takıp sevgilisi Javier Milei’yi taklit etmişti.

Henüz evli olduğu geçen aralık ayında bir tartışma programında Milei ile tanışan Florez, aşırı sağcı siyasetçi için 22 yıllık evliliğini bitirmişti.

Milei de, Instagram’da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan sevgilisinin kendisine oy verdiğini gösteren fotoğrafı “Aşkım oyunu verdi” notuyla paylaşmıştı.

Son aylarda birçok davete el ele katılan çiftin ilişkisi tartışmalara da yol açıyor. Florez’in bazı hayranları, oyuncunun cinsiyetçi ve cinsellikle ilgili açıklamalarıyla tepki çeken Milei ile ilişkisini eleştiriyor.

Genç yaşta taklit yeteneğiyle dikkat çeken Florez, bir dönem anoreksiya hastalığa nedeniyle 40 kiloya düştüğünü anlatmıştı.

Milei ise bir süre önce verdiği bir röportajda sevgilisi için “Ona çok aşığım” demişti.

Ekonomik krizle boğuşan Arjantin'de sandıktan radikal sağcı Javier Milei çıktıİlginizi ÇekebilirEkonomik krizle boğuşan Arjantin'de sandıktan radikal sağcı Javier Milei çıktıArjantin pesoyu bırakıp dolara geçebilir mi?İlginizi ÇekebilirArjantin pesoyu bırakıp dolara geçebilir mi?