2006 yılında evlenen Maviş Erdoğan, hayat arkadaşının sağlığına kavuşması için 2009 yılında böbreğinin birini eşi Ahmet Erdoğan’a verdi.

Bir çocukları olan çiftin yuvası 2019 yılının Nisan ayında çatırdadı. Eşinin böbreğiyle hayata tutunan Ahmet Erdoğan, en yakın arkadaşı C.A.’nın eşi A.A. ile kaçarak kendisine böbreğini veren eşini ve çocuğunu terk etti.

Tek böbreğiyle yaşam mücadelesi veren ve birçok sağlık problemleriyle başa çıkmaya çalışan Maviş Erdoğan ise soluğu Esra Erol’da programında aldı."BÖREĞİMİ GERİ VER"

Böbreğini verdiği eşinin ihanetiyle sarsılan genç kadın eşine “böbreğimi geri ver” çağrısında bulundu. Yayına bağlanan eşi Ahmet Erdoğan ise “vermeseydin” diyerek izleyicileri şoke etti.

En yakın arkadaşının eşi olan A.A. ile ilişkilerini doğrulayan Ahmet Erdoğan izleyicinin büyük tepsini çekti.

"NASIL VERDİYSEM ÖYLE GERİ İSTİYORUM"

Tek böbreğiyle yaşam mücadelesi veren ve 11 yaşındaki oğluyla ortada kalan Maviş Erdoğan ise, “Canımı verdim, canımı aldı” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Bu ihaneti sindiremediğini söyleyen genç kadın “böbreğimi nasıl verdiysem öyle de geri istiyorum” diyerek isyan etti. (İHA)

[old_news_related_template title="Sosyal medyanın konuştuğu evlilik Esra Erol'a konu oldu!" desc="Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medya üzerinden tanıştığı başka biriyle kaçan 23 yaşındaki Recep Özsoy, Esra Erol'da programına katılarak yardım istedi. Özsoy, eşini affetmeye hazır olduğunu söyleyerek gözyaşlarına boğulmasına rağmen sosyal medyada paylaşılan videoyu izleyince adeta darmadağın oldu." image="https://sozcuo01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2020/01/21/iecrop/esra-erol-atv_16_9_1579624418.jpg" link="https://www.sozcu.com.tr/2020/gunun-icinden/sosyal-medyanin-konustugu-evlilik-esra-erola-konu-oldu-5580479/"]