Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, ‘Arada’da da birlikte

Mu Tunç​’un yazıp - yönettiği; başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin rol aldığı Arada, Türkiye’deki ilk gösterimini 15 Şubat'ta başlayacak 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’​nde yapacak.

Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, ‘Arada’da da birlikte

Türkiye'nin ilk punk filmi olarak gösterilen Arada, gerçek hayatta da birlikte olan Büşra Develi ve Burak Deniz’i beyazperdede bir araya getiriyor. Film, İstanbul'u terk etmek isteyen Ozan'ın (Burak Deniz) bir günde başından geçenleri perdeye taşıyor.

Arada hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda İstanbul'un gizemli yeraltı kültürlerini resmediyor. Mu Tunç'un ilk yönetmenlik denemesi olan film, ünlü oyuncu Burak Deniz'in de beyazperdedeki ilk filmi olarak dikkat çekiyor.

Rue de Pera Films'in yapımcılığında çekilen Arada, yönetmenin gerçek aile hikayesinden esinleniyor. Ayrıca filmde; Selim Bayraktar, Deniz Celiloğlu, Ceren Moray, Seda Akman, Cem Başeskioğlu, Eriş Akman, Yüksel Ünal gibi önemli oyuncu kadrosuyla birlikte İstanbullu birçok genç yer alıyor.

 

2017'de kültür-sanat hayatında neler yaşandı? İşte, öne çıkan gelişmeler... İlginizi Çekebilir 2017'de kültür-sanat hayatında neler yaşandı? İşte, öne çıkan gelişmeler...
Loading...