Sözcü Plus Giriş

Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, ‘Arada’da da birlikte

Mu Tunç​’un yazıp - yönettiği; başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin rol aldığı Arada, Türkiye’deki ilk gösterimini 15 Şubat'ta başlayacak 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’​nde yapacak.

Güncellenme: 15:16, 23/01/2018
Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, ‘Arada’da da birlikte

Türkiye'nin ilk punk filmi olarak gösterilen Arada, gerçek hayatta da birlikte olan Büşra Develi ve Burak Deniz’i beyazperdede bir araya getiriyor. Film, İstanbul'u terk etmek isteyen Ozan'ın (Burak Deniz) bir günde başından geçenleri perdeye taşıyor.

Arada hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda İstanbul'un gizemli yeraltı kültürlerini resmediyor. Mu Tunç'un ilk yönetmenlik denemesi olan film, ünlü oyuncu Burak Deniz'in de beyazperdedeki ilk filmi olarak dikkat çekiyor.

Rue de Pera Films'in yapımcılığında çekilen Arada, yönetmenin gerçek aile hikayesinden esinleniyor. Ayrıca filmde; Selim Bayraktar, Deniz Celiloğlu, Ceren Moray, Seda Akman, Cem Başeskioğlu, Eriş Akman, Yüksel Ünal gibi önemli oyuncu kadrosuyla birlikte İstanbullu birçok genç yer alıyor.

 

İlginizi Çekebilir2017'de kültür-sanat hayatında neler yaşandı? İşte, öne çıkan gelişmeler...2017'de kültür-sanat hayatında neler yaşandı? İşte, öne çıkan gelişmeler...
Yayınlanma Tarihi:15:07,