Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merakla beklenen dizi İntiharcı’da dev kadro
Merakla beklenen dizi İntiharcı’da dev kadro
puhutv'nin Fi'nin ardından bir başka iddialı projesi olan İntiharcı'nın ayrıntıları ortaya çıkıyor. Dizide rol alan İlker Kaleli, intihar teşebbüsünde bulunanları vazgeçiren, işinde oldukça başarılı, Avrupai bir intihar arabulucuyu canlandıracak.
Kültür Sanat 12 Şubat 2018 - 13:36

Başar Başaran'ın kaleme aldığı ve TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği İntiharcı’yı Uygar Kutlu yönetecek. İlk etapta 13 bölüm olması planlanan dizide başrolde İlker Kaleli yer alıyor. Kaleli’nin canlandırdığı Sahir karakteri, intihar teşebbüsünde bulunanları vazgeçiren, işinde oldukça başarılı bir isim.

Güzel oyuncu Neslihan Atagül de dizinin ilk bölümünün finalinde etkileyici bir aksiyon sahnesiyle ekibe katılacak. Dizide Neslihan Atagül, Bilge rolüne hayat verecek. Usta oyuncu Bülent Emin Yarar'ın ‘Ali Kemal’, Lale Mansur'un da ‘Günay’ karakterini oynayacağı dizide ünlü müzisyenler Can Gox ve son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile ‘Hadi Be Oğlum’ filminde oynayan Feridun Düzağaç da sürpriz rollerle seyirci karşısına çıkacak. Ekipte ayrıca Defne Kayalar, Burak Yamantürk ve Olgun Toker de rol alacak. Dizi kadrosuna son olarak Fi’nin Özge'si Berrak Tüzünataç da katıldı.