Bade İşçil ve Malkoç Sualp, Azur için bir araya geldi

Bade İşçil ve Malkoç Sualp, boşanma davaları devam etse de oğlulları için bir araya gelmeyi ihmal etmiyorlar

Bade İşçil ve Malkoç Sualp, Azur için bir araya geldi

Bade İşçil boşanma davası süren eşi Malkoç Sualp ile oğlu Azur için sık sık bir araya geliyor. İkili önceki gün Nişantaşı Nopa restoranda Azur için buluştu. Mahkemelik çift restorana girmeden önce görüntülendiklerini fark edince yan yana gelmemeye çalışmaları dikkatlerden kaçmadı.

bade-iscil-azur

Malkoç Sualp koşar adımlarla mekana girerken, eşi Bade İşçil ise bir süre sonra oğlu Azur'u bakıcısından aldı. Oğluyla neşeli pozlar veren Bade İşçil gazetecilerin ilişkileri konusundaki sorulara da açıklık getirdi. Güzel oyuncu; “Arada çocuk var ve onun için zaten iletişim halindeyiz. Oğlumuz zarar görmesin diye mümkün olduğunca iletişimimizi koparmamaya çalışıyoruz. Oğlumun babasız büyümesini tabi ki istemem.

Onun ilk anlarını, ilk yüzmesini, koşmasını görmek ve yanında olması babanın da hakkı. Bu yüzden de görüşmemiz normal. Bu ayrı bir şey hukuksal süreç ayrı bir şey. Oğlumuz için hep bir arada olabiliriz. Ama diğer süreçte zaman ne gösterir bilinmez' dedi. “Eşinizle tekrar devam etmeniz söz konusu olabilir mi?” sorusuna ise Bade İşçil; “Oğlumuz için bir araya geliyor olmamız o anlama gelmesin. Biz yine ayrıyız ama arkadaşça görüşüyoruz. Şu an için öyle bir durum yok, biz sadece arkadaşız.” yanıtını verdi.

bade-iscil-malkoc-sualp-2

Bütün vaktini Azur'a ayırdığını ve Azur'la zaman geçirdiğini söyleyen Bade İşçil, Büyükada'ya babasının yanına taşındı haberlerine ise, ‘Bu normal birşey. Ailemin yanındayım. Kendi evimi kiraya verdim ve babamın yanına taşındım. Ayrıca Azur ve biz orada çok mutluyuz.' dedi.

Ekranlardan uzaklaşması sorulduğunda ise, ‘Azur olduğu için mecbur kaldım. Tabi ki yeni projelerde benim çalışma koşullarıma uygun olursa olur. Çünkü oğlum varken çekim saatlerinin uzunluğu zor olur.' dedi.

bade-iscil-oglu-azur

Oğluyla babası Malkoç Sualp'i buluşturan Bade İşçil bir süre sonra dışarı tekrar çıkarak, ‘Azur üstünü ıslattı kıyafet almaya gidiyoruz' dedi. Bir bebek mağazasından Azur'un kıyafetlerini yenileyen Bade İşçil ve Malkoç Sualp çıkışta yine yan yana poz vermekten kaçınarak mekandan ayrı ayrı çıktı ve evlerinin yolunu tuttu.