Burak Özçivit, İranlı sanatçılara dava açacak

Rol aldığı dizilerle, özellikle Arap dünyasında çok sayıda hayran kazanan Burak Özçivit, İranlı sanatçılara dava açmaya hazırlanıyor.

Burak Özçivit, İranlı sanatçılara dava açacak

Şimdilerde Kara Sevda adlı dizide izlediğimiz Burak Özçivit, İranlı sanatçılar Majid Max ve Mehdi Moazam'a ‘To Namoondi' albümlerinde, izinsiz fotoğrafını ve sesini kullandıkları için dava açmaya hazırlanıyor. Majid Max ve Mehdi Moazam, Burak Özçivit'in ‘Kara Sevda' dizisinde canlandırdığı Kemal karakterinin repliğini alarak ‘To Namoondi' adlı şarkılarına eklediği öğrenildi.

burak-sli

İRAN’DA PİYASAYA ÇIKTI

Özçivit'in projede yer alan, “Yazınca azalır sanmışsın ama hiçbir şey azalmadı. Sen benden bir hayat çalmışsın” sözleriyle başlayan şarkının bulunduğu single İran'da piyasaya çıktı. Müzisyenler, oynadığı dizilerle özellikle Arap ülkelerinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncunun fotoğrafını da izin almadan tanıtımda kullandı.  Arap dünyasında ses getiren ve hüzünlü bir aşk hikâyesini anlatan şarkıda, sesinin ve fotoğrafının kullanılmasıyla ilgili bir bilgisinin olmadığı öğrenilen Özçivit'in, Max ve Moazam'a dava açacağı iddia edildi. Oyuncunun konuyla ilgili araştırma yaptığı ve mahkemeye başvuracağı konuşuluyor.

 

Burak Özçivit merak uyandırdı İlginizi Çekebilir Burak Özçivit merak uyandırdı
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, içlerinden geldiği gibi davranmış İlginizi Çekebilir Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, içlerinden geldiği gibi davranmış

Loading...