Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek nereli ve kaç yaşında?

Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 doğumludur. 2012 yılında rol aldığı Evlerden Biri dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış olan Dilara Aksüyek hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde…

Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu gelin dizisinde, karakterini canlandıran Dilara Aksüyek hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Dilara Aksüyek kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

DİLARA AKSÜYEK KİMDİR?

Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 yılında İzmir Karşıyaka'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Dilara Aksüyek, 2012 yılında rol aldığı Evlerden Biri dizisinde canlandırdığı Filiz karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adı Mutluluk, Kadim Dostum ve Merhamet dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde Star Tv ekranlarında 2. sezonu yayınlanan ve başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve İpek karakterine hayat vermektedir. Dilara Aksüyek 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Aslan burcudur.

Dilara Aksüyek'in rol aldığı diziler ve filmler:

2017-2018 – İstanbullu Gelin (İpek) (TV Dizisi)
2016 – Mahrumlar (Tanem) (TV Filmi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Mahfiruze Sultan) (TV Dizisi)
2015 – Adı Mutluluk (Dolunay) (TV Dizisi)
2014 – Kadim Dostum (Deniz) (TV Dizisi)
2013 – Merhamet (Şadiye) (TV Dizisi)
2012 – Evlerden Biri (Filiz) (TV Dizisi

İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı yayında! Faruk gelen telefonla şok oluyor! İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı yayında! Faruk gelen telefonla şok oluyor!