Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal Destek Hattı’nın numarası kaçtır?
Sosyal Destek Hattı’nın numarası kaçtır?
Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Hadi her akşam olduğu gibi bu akşam da 20.30'da takipçileriyle buluşacak. Bu akşam ipucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Sosyal Destek Hattı'ndan geliyor. Sosyal Destek Hattı'nın numarası kaçtır?
Magazin 1 Mayıs 2019 - 20:06

Zor hadi bu akşam 20.30’da! Her akşam yayınlanan Hadi ipucu şöyle açıklandı: “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Sosyal Destek Hattı’nı duydunuz mu sevgili hadiciler? Öncelikli olarak kadınlara, çocuklara, yaşlı ve engellilere karşı suçların önlenmesine ve onların yaşam standartlarının yükseltilmesine önem veren bu hizmet, ülkemizdeki tüm illerden gelen şikayet ve ihbarların değerlendirilmesini içeriyor. Bahsedilen Destek Hattı’nın numarasını kimler biliyor?”

1 MAYIS HADİ İPUCU SORUSU

CEVAP: 183

Alo 183 Sosyal Destek Hattı ve Alo 144 Sosyal Yardım Hattı personeline 22 – 27 Eylül 2014 tarihleri arasında planlanan Hizmet içi Eğitim Programı yapıldı. Şehit Yakınları ve Gazilerin İş Ve İşlemlerine Yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı Gerçekleştirildi.

Son güncelleme: 23:57 - 01.05.2019