Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Ataizi yeni filminde trans bireyi canlandıracak
Hande Ataizi yeni filminde trans bireyi canlandıracak
44 yaşındaki oyuncu Hande Ataizi’nin geçen yıl sunuculuğunu yaptığı ‘Sen İste Yeter’ ve ‘Hande Ataizi ile’ adlı programları reyting alamayınca yayından kaldırılmıştı. Artık televizyonda iş bulmakta zorlanan Hande Ataizi şansını bu sefer de sinemada deneyecek. Bir transseksüeli canlandıran oyuncu, biten evliliğiyle ilgili samimi açıklamalar yaptı: "Artık evde arkadaş gibi olmuştuk"
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Mart 2018 - 09:46

Uzun süredir boşanacağı konuşulan Hande Ataizi, basın mensuplarını yanıltarak “Boşanma falan yok öyle bir şey olursa herkesin haberi olur” açıklamasını yapmıştı. Yaptığı bu yalan açıklamadan sonra 2012 senesinde evlendiği eşinden boşanan Hande Ataizi, sevenlerinin karşısına yeni bir proje ile çıkmaya hazırlanıyor.

TRANS BİREYİ CANLANDIRACAK

Son dönemde iş hayatında istediği başarıya ulaşamayan ve reytinglerde yüzü bir türlü gülmeyen 44 yaşındaki oyuncu Hande Ataizi, ‘Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler’ isimli sinema filminde trans bir bireyi canlandıracak. Sosyal medya hesabından çekimlerin tamamlandığını belirten Hande Ataizi, şansını beyaz perdede deneyecek.

hande23
Yeni filminin setinde görüntülenen ve ayrılık karanına dair konuşan Ataizi, ” iz anlaşmalı şekilde güzel bir şekilde boşandık. Bunu insanlar anlamıyor. Genelde vurdulu kırdılı, hakaretli biter evlilikler. Bizimkine de bir tuhaf bakıldı. Bizim şimdi bir oğlumuz var. Bir evladımız var. Benjamin babası olarak ben de annesi olarak ona çok düşkünüz. Aile konseptini kaybetmek istemiyoruz. Ancak evliliğimizle ilgili uyumsuzluklarımız vardı. Kötüye gidince ayrılmayı düşündük. Herkes kendi içine döndü. Evde arkadaş gibi olduk. İletişim eksikliği filan derken baktık çok fazla uzatırsak sevgi de gidecek. Medeni insanlar gibi ayrılmaya karar verdik” dedi. Ataizi ilişkisini kurtarmak için çok çaba harcadığını ve evliliğinin sona ermesinde kesinlikle üçüncü şahısların etkisinin olmadığını da sözlerine ekledi. 

hande12Yönetmenliğini Kutluğ Ataman’ın yaptığı filmin çekimlerine Talimhane’de devam edildi.

8675
Son güncelleme: 12:29 - 09.03.2018