Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İpek Filiz Yazıcı kimdir? İpek Filiz Yazıcı nereli ve kaç yaşında?
İpek Filiz Yazıcı kimdir? İpek Filiz Yazıcı nereli ve kaç yaşında?
İpek Filiz Yazıcı, 19 Nisan 2001 doğumludur. 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan İpek Filiz Yazıcı hakkında merak ettikleriniz haberimizde... İpek Filiz Yazıcı nereli ve kaç yaşında?
Magazin 16 Kasım 2018 - 08:51

Şu sıralar TRT televizyonunda yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde, Ceyda karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… İpek Filiz Yazıcı kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

İPEK FİLİZ YAZICI KİMDİR?

İpek Filiz Yazıcı, 2001 yılında İstanbul'da doğmuştur.
Lise de öğrenim gören İpek Filiz Yazıcı; 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.
İpek Filiz Yazıcı son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in paylaştığı Kayıtdışı dizisinde yer almıştır.

İpek Filiz Yazıcı şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanmak olan Elimi Bırakma adlı dizide Ceyda karakterine hayat veren İpek Filiz Yazıcı, 1.63 metre boyunda 50 kilo ve Koç burcudur.

İpek Yazıcı bugünlerde Elimi Bırakma adlı dizide rol alıyor.

İpek Yazıcı bugünlerde Elimi Bırakma adlı dizide rol alıyor.

İpek Filiz Yazıcı’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Elimi Bırakma (Ceyda) (TV Dizisi)
2017 – Kayıtdışı (Tuğba) (TV Dizisi)
2016 – Babam ve Ailesi (TV Dizisi)

Son güncelleme: 08:52 - 16.11.2018