Kylie Jenner’den bağış eleştirilerine yanıt: Herkes yardımsever olduğumu bilir

Kaza geçiren makyözü Samuel Rauda'nın (26) tedavi masraflarını karşılamak yerine yardım kampanyasına bağış çağrısı yaptığı için eleştirilen Kylie Jenner (23) sessizliğini bozdu. 23 yaşındaki kozmetik milyoneri "Herkes ne kadar yardımsever olduğumu bilir" diye cevap verdi.

Kylie Jenner’den bağış eleştirilerine yanıt: Herkes yardımsever olduğumu bilir

En genç milyarder olarak bilinen Kylie Jenner, kaza geçiren makyözü Samuel Rauda’nın (26) 120 bin dolar tutan tedavi masraflarını karşılamak yerine yardım kampanyasına 5 bin dolar gönderip bağış yaptığı için kendisine yöneltilen eleştiri oklarına cevap verdi.

Jenner, “Bu yanlış anlatımı düzeltmenin benim için önemli olduğu düşünüyorum. Sam benim makyajcım değil, artık onunla kişisel bir iletişimimiz yok ama birkaç yıl önce çalıştık” dedi.

Jenner, şu an çalıştığı makyaj sanatçısı Lyndsey Ariel’in Samual Rauda hakkında yaptığı paylaşımını gördüğünü ve hemen onu arayıp Sam’e ne olduğunu öğrendiğini açıkladı.

Daha sonra Samuel Rauda’nın ailesinin ona yardım için bir internet sayfası açtığını öğrendiğini sözlerine ekleyen Jenner, daha fazla insana ulaşması için de kendi sosyal medya sayfasından paylaşım yaptığını açıkladı.

Jenner, ayırca kendisini tanıyanların ne kadar yardımsever olduğunu bildiğini vurguladı. Ünlü yıldız, sonra da takipçilerini olumlu düşünmeye ve bu zor zamanlarda hem onun için hem de sevenleri için dua etmeye davet etti.

Kylie Jenner'dan Banu Alkan'a mesaj İlginizi Çekebilir Kylie Jenner'dan Banu Alkan'a mesaj Kylie Jenner'a açılan 'dantel davası' sonuca vardı İlginizi Çekebilir Kylie Jenner'a açılan 'dantel davası' sonuca vardı

 

Loading...