Miguel Angel Silvestre’den Hande Erçel’e cevap

'Sense8' dizisiyle tanınan İspanyol oyuncu Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söyleyen Hande Erçel'e ünlü isimden yanıt geldi.

Miguel Angel Silvestre’den Hande Erçel’e cevap

‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Kerem Bursin ile uzun süre inkar ettikten sonra aşk yaşadıklarını açıklayan Hande Erçel, attığı her adımla gündem olmaya devam ediyor.

Kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla da adından söz ettiren Erçel, son olarak ‘Sense8’ dizisiyle tanınan İspanyol oyuncu Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söylemişti. Silvestre’den Erçel’e yanıt gecikmedi.

“HAYDİ HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM”

Silvestre, Erçel’in fotoğrafını 4 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaşıp, “Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim” karşılığını verdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Silvestre’nin cevabı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken “Aman Kerem Bürsin duymasın”, “Kerem Bürsin çıldıracak” yorumları yapıldı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin paylaşmaya doyamadı! İlginizi Çekebilir Hande Erçel ve Kerem Bürsin paylaşmaya doyamadı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı belgelendi İlginizi Çekebilir Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı belgelendi 'Söylediklerim acıtabilir' İlginizi Çekebilir 'Söylediklerim acıtabilir'

 

 

Loading...